Tvoj online Bazarik – MAZUMIS

Tvoj online Bazarik

Rezervuj si svôj online BAZÁRIK cez Mazumis ešte dnes!

Mazumis Bazárik sa teší veľkej obľube, teraz ponúkame možnosť predaja tvojích dizajnérskych kúskov cez náš instagram!

Rezervuj si u nás deň, kedy odprezentujeme na úrovni a porfesionálne tvoje dizajnérske kúsky na našom instagrame a urobíme celú namáhavú prácu za teba, zabalíme odkomunikujeme a pošleme naším skvelým klientkám!

 

  1. Prines k nám do Mazumisu max 40-50 kusov dizajnérskeho oblečenia max 3 topánky a 5 doplnkov (môžete sa spojiť s kamarátkou) 
  2. Pošleme ti tabuľku kde si spíšeš názvy tovaru napr. (Gucci kabelka čierna) spolu s veľkosťou tovaru a tvoje kontaktné údaje s číslom účtu kde ti pošleme peniaze.
  3. My vytlačíme cenovky a priradíme k oblečeniu
  4. Predávame 24h na insta story čo sa nepredá v 1 kole dopredáme na ďaľší deň  (skoro každý bazárik máme na 80% vypredaný)

 

- cena za 1 deň predaj plus 1deň dopredaj cez istagram - 150 € (natáčanie na story-odprezentovanie plus balenie) je to náročný proces, časovo Bazarik sa natáča niekoľko hodín plus balenie a komunikácia a klientkami! 

-20% komisionálny predaj z každého predaného tovaru. - 5€ za GLS Kuriersku spoločnosť ku každej objednávke.

Oblečenie treba doniesť čisté cca 3 dní pred dohodnutým dátumom predaja (Budeme tvoj bazárik propagovať predom na instagrame)

 

Oblečenie si treba prísť vyzdvihnúť do 5 dní po uskutočnenom dátume za každý oneskorený deň si účtujeme 5€ za uskladnenie.

 

Neváhajte nás kontaktovať na istagrame alebo e-mailom 📧mazumis@mazumis.com

Ig @mazumis

 

Naša Adresa: Mazumis s.r.o., Rača-Bratislava Rustaveliho 10A

Tel.kontakt: +421 904 303 444

 

Mazumis preloved fashion designer concept