Príbeh Mazumis – MAZUMIS

NÁŠ PRÍBEH

PRÍBEH MAZUMISU

Značka Mazumis vznikla v roku 2016

Veríme že móda je viac než slovo, odvetvie alebo charakteristika. Móda je životný štýl a v našich životoch má špeciálne miesto. Našim cieľom vo svete módy je priniesť jedinečnosť pre všetkých. Pre nás destináciou číslo jedna vždy bolo a vždy bude Grécko a grécka kultúra. Bohatá grécka kultúra nás motivuje a inšpiruje na to aby sme vždy prinášali viac ako len oblečenie.

Bývali sme v gréckom meste Thessaloniki 2 roky a zamilovali sme sa do Grécka z celého srdca. Inšpiruje nás grécka kultúra, jedlo a najmä móda. Kúsok slnečného Grécka sme priniesli aj sem k nám na Slovensko a chceme Vám priblížiť Grécko a nádhernú módu prostredníctvom značky Mazumis.

O nás: Sme sestry Zuzka a Miška, nie len sestry ale aj najlepšie kamarátky. Máme veľké ambície v živote, a chceme robiť to, čo milujeme a to najlepšie. Za založením značky stojí Maximilián Mak, Zuzana Mak, Michaela Senáši. Tri mená doplní túto exotickú grécka módnu značku. 

Po roku pôsobenia sme sa pustili do vlastných návrhov oblečenia a vďaka tebe sme sa dnes stali módnymi návhárkami, ktoré tvoria originálne a jedinečné kúsky.

Vyrobené na Slovensku.

 Súčasne duša a srdce Mazumisu tvorí Zuzka a Miška. 


Srdce a duša MAZUMIS.