Tip na vianočný darček pre DETI od @zuzkamak – MAZUMIS
Tip na vianočný darček pre DETI od @zuzkamak

deti, mazumis, tip, vianoce, vianočný darček, zuzkamak -

Tip na vianočný darček pre DETI od @zuzkamak

Ako mama dvoch detí ti chcem dať tip na najlepšiu hračku, ktorú sme objavili v jedom neskutočnom detskom kútiku, ešte keď sme žili v Rusku. Celý detský kútik bol zameraný na drevené hračky a aj táto hračka je z dreva! Milé mamičky určite ste sa stretli s dreveným vláčikom ale tieto hračky sú špeciálnejšie o to, že vláčiky a príslušnstvo sú na baterky dajú sa otvárať a zatvárať, čo je pre deti veľmi zaujímavé. Sady sa dajú dokupovať a môžete si stavať celé mestečká! Moje deti majú asi všetky hračky sveta ale táto hračka ich neomrzí a vydrží!

My osobne máme doma sadu letisko a vláčik, ktoré sú na fotkách nižšie. Značka sa volá Brio a nájdete ju aj na slovenských e shopoch.

Dúfam, že som ti pomohla pri výbere darčeka pre tvoje bejby. U nás tento rok nebude chýbať daľšia sada ale to vie len Ježiško, že ktorá to bude už sa nevieme dočkať:)

@zuzkamak

 

 

 


20 comments

 • Itattibia

  sildenafil 100mg dapoxetine 60mg

 • tanobre

  cialis 20 mg

 • tanobre

  levitra online

 • ajasaqebaj

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin Amoxicillin yfi.wwrl.mazumis.com.cre.cl http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • eexaham

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxil Amoxicillin Online dyc.ntoq.mazumis.com.jmn.iv http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

Leave a comment